Моментот на вистината: Џош бил со стриптизерка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моментот на вистината: Џош бил со стриптизерка

Моментот на вистината: Џош бил со стриптизерка

Никол ФорестерНикол Форестер

Иако ѕвездата од „Трансформерс“, Џош Духамел, одрече дека ја изневерил познатата пејачка Ферги, најверојатно тоа навистина се случило.

Стриптизерката, која тврди дека поминала една страсна ноќ со Џош, застана пред детектор на лагата само и само да докаже дека ја зборува вистината.

Полиграфското испитување покажало дека Форестер се запознала со Џош Духамел, ноќта на 2 октомври, кога и си размениле телефонски броеви. Една недела подоцна, на 9 октомври, тие се сретнале и поминале една страсна ноќ заедно во хотелската соба на Џош.

Очигледно изјавата на Џош, со која ги негира изјавите на Форестер, е лажна.

„Ова не е прв пат, ниту ќе биде последен, да биде потплатена стриптизерка, за да шири лажна приказна за славна личност. Ова е апсолутно смешно.“ – изјави Духамел.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?