Модерна ѕвезда: Џенифер Лопез во широк бел фустан со цветни детали покрај Алекс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерна ѕвезда: Џенифер Лопез во широк бел фустан со цветни детали покрај Алекс

Модерна ѕвезда: Џенифер Лопез во широк бел фустан со цветни детали покрај Алекс

Џенифер Лопез и Алекс Родригез неуморно работат и градат сопствена бизнис империја. Најновата мисија на славниот пар е да го купи познатиот бејзбол тим Њујорк Метс.

51-годишната пејачка и 45-годишниот поранешен бејзбол играч имаа приватна тура низ стадионот на Метс.

Музичката ѕвезда за оваа пригода избра широк бел фустан со навезени цветни детали. Својот стајлинг таа го комплетираше со чантичка од Валентино, елегантни сандали и големи очила за сонце.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Парот подоцна беше фотографиран на ручек со семејството.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.