Модерна ѕвезда: Турската актерка Фахрие Евџен во розов костум на изложба на накит во Катар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерна ѕвезда: Турската актерка Фахрие Евџен во розов костум на изложба на накит во Катар

Модерна ѕвезда: Турската актерка Фахрие Евџен во розов костум на изложба на накит во Катар

Фахрие Евџен присуствуваше на „Jewellery and Watches Exhibition“ во Доха.

На настанот во катарската метропола, 35-годишната турска актерка шармираше во розов костум и бела маичка од Sagaza. Евџен кај нас се прослави со улогата на Неџла во серијата „Кога лисјата паѓаат“.

Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен

На 18-тото издание од изложбата на накит и часовници во Доха учествуваа повеќе од 500 изложувачи од 10 земји.

Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.