Модерна убавица: Адријана Лима во бел шик костум со саканиот во Катар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерна убавица: Адријана Лима во бел шик костум со саканиот во Катар

Модерна убавица: Адријана Лима во бел шик костум со саканиот во Катар

Адријана Лима ја проследи трката за Големата награда на Катар во Формула 1.

На големиот автомобиски настан, 40-годишната Бразилка беше во друштво на својот партнер Андре Лемерс.

Атрактивниот модел носеше модерен бел костум со отворено деколте од Rat & Boa.

Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре Адријана Лима и Андре

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.