Модерна патничка: Џенифер Лопез во комбинација од Шанел со Алекс и близнаците одлета од Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерна патничка: Џенифер Лопез во комбинација од Шанел со Алекс и близнаците одлета од Лос Анџелес

Модерна патничка: Џенифер Лопез во комбинација од Шанел со Алекс и близнаците одлета од Лос Анџелес

Дури и кога патува, Џенифер Лопез изгледа средено од глава до пети.

50-годишната пејачка и актерка беше фотографирана во Лос Анџелес додека се качуваше во приватен авион со Алекс Родригез и близнаците Макс и Еми. Славната ѕвезда носеше модна комбинација со кратко здолниште од Шанел која ја комбинираше со високи бели чизми.

Заедно со нив беа и нивните кучиња.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

„Еден од патниците малку се плашеше да лета“ – напиша Алекс и сподели видео на кое го носи нивното куче од автомобилот до авионот.

Славното семејство патуваше назад во нивниот дом во Мајами.

Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.