Модерен шик: Џенифер Лопез во елегантен син комплет и со нова фризура со шишки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерен шик: Џенифер Лопез во елегантен син комплет и со нова фризура со шишки

Модерен шик: Џенифер Лопез во елегантен син комплет и со нова фризура со шишки

Џенифер Лопез шармираше со ново стилско издание вредно за комплименти. Славната актерка и пејачка се дотера во модерен комплет и се пофали со новата фризура со шишки.

Елегантните панталони и кошулата со врзување се од брендот Lapointe додека малата чантичка е дело на модната куќа Valentino.

Џенифер Лопез

Познатиот стилист за коса Крис Еплтон сподели фотографија од новата фризура на 51-годишната ѕвезда.

Џенифер Лопез

Во истиот аутфит Лопез беше на вечера со нејзиниот свршеник Алекс Родригез.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.