Модерен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик заедно во „Вог“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик заедно во „Вог“

Модерен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик заедно во „Вог“

Џиџи Хадид е ѕвездата од августовското издание на „Вог“. 22-годишниот модел сними фотосесија со своето момче Зејн Малик и со својот брат Анвар Хадид.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Корицата им припадна на Џиџи и Зејн, кои позираа во облека од модната куќа Гучи.

Џиџи Хадид и Зејн Малик

„Џиџи Хадид и Зејн Малик се дел од новата генерација која ја прифаќа родовата флуидност“ - пишува во модната библија и потенцира дека линијата која долго време стоеше меѓу машката и женската облека полека исчезнува во изминативе неколку години.

Џиџи Хадид и Зејн Малик

За фотосесијата со 18-годишниот брат, Џиџи носеше креации од Ралф Лорен, Барбери и Луј Витон.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?