Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари

Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари

Дејвид и Викторија Бекам сè повеќе време минуваат во Мајами откако тој стана ко-сопственик на фудбалскиот клуб Inter Miami CF. Па, славниот пар одлучи таму да има и свој дом.

Според TMZ, Бекам купија луксузен апартман од 24 милиони долари во зграда дизајнирана од славната архитектка Заха Хадид.

Луксузниот стан има пет спални соби и одушевувачки поглед.

Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6556 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“