Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари

Модерен луксуз: Дејвид и Викторија Бекам купија апартман во Мајами за 24 милиони долари

Дејвид и Викторија Бекам сè повеќе време минуваат во Мајами откако тој стана ко-сопственик на фудбалскиот клуб Inter Miami CF. Па, славниот пар одлучи таму да има и свој дом.

Според TMZ, Бекам купија луксузен апартман од 24 милиони долари во зграда дизајнирана од славната архитектка Заха Хадид.

Луксузниот стан има пет спални соби и одушевувачки поглед.

Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам Стан на Бекам

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10427 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.