Моден погодок или модна утка? Амбер Херд во зелен впечатлив стајлинг на премиерата на „Aquaman“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моден погодок или модна утка? Амбер Херд во зелен впечатлив стајлинг на премиерата на „Aquaman“

Моден погодок или модна утка? Амбер Херд во зелен впечатлив стајлинг на премиерата на „Aquaman“

Амбер Херд со смел стајлинг зачекори на премиерата на „Aquaman“, новиот филм на DC Comics кој се очекува да биде огромен хит.

На синиот тепих во Лондон, 32-годишната актерка се појави во долг фустан и капа од колекцијата висока мода на Валентино за сезоната есен/зима 2018.

Иако стилскиот избор беше инспириран од ликот Мира, кој Амбер го глуми во филмот, многумина не го оценија позитивно.

Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman

На свеченоста присуствуваше и Џејсон Момоа кон кого веќе се слеваат многу позитивни критики за неговата изведба во улогата на Аквамен.

Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.