Миранда Кер шармантна убавица во фотосесија со сопругот Еван Спигел за WSJ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Миранда Кер шармантна убавица во фотосесија со сопругот Еван Спигел за WSJ

Миранда Кер шармантна убавица во фотосесија со сопругот Еван Спигел за WSJ

Миранда Кер и Еван Спигел се ѕвездите на насловната страница на WSJ.

На страниците на јулското издание на американското списание, 37-годишниот модел и 30-годишниот основач на Snapchat изгледаат заљубено и среќно.

Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел

Видео

Во интервјуто, Спигел призна дека ѝ се одушевува на Миранда за нејзиниот однос кон поранешниот сопруг Орландо Блум и начинот на кој заедно го воспитуваат нивниот син Флин. Неговите родители исто така биле разведени, но немале ни приближно сличен однос на оној кој го имаат Миранда и Орландо.

„Она што го гледам од Миранда и Орландо е многу поразлично од она што јас го искусив. Јас во никој случај не сум замена за таткото на Флин. Чувствувам како да сум дел од тимот Флин“ – рекол тој.

Еван додал и дека Блум секогаш е добредојден во нивниот дом.

„Ова е едно од нештата што ги обожавам кај Миранда. Секој е добредојден. Тоа е австралиски начин“ – рекол тој.

Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел

Миранда и Еван стапија во брак во 2017 година и заедно имаат две деца, 2-годишниот Харт и 9-месечниот Мајлс.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.