Мемиња со Џенифер Лопез кои ќе ве насмеат
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Мемиња со Џенифер Лопез кои ќе ве насмеат

Мемиња со Џенифер Лопез кои ќе ве насмеат

Џенифер Лопез е една од најфотографираните и најобожавани музички ѕвезди, па не е чудо што честопати е во фокусот на забавни мемиња.

Најчесто, инспирација за мемињата на корисниците на интернет корисниците се нејзиниот младолик изглед и кондицијата на која можат да ѝ позавидат и со децении помлади личности.

1.

Мемиња со Џенифер Лопез

2.

Мемиња со Џенифер Лопез

3.

Мемиња со Џенифер Лопез

4.

Мемиња со Џенифер Лопез

5.

Мемиња со Џенифер Лопез

6.

Мемиња со Џенифер Лопез

7.

Мемиња со Џенифер Лопез

8.

Мемиња со Џенифер Лопез

9.

Мемиња со Џенифер Лопез

10.

Мемиња со Џенифер Лопез

11.

Мемиња со Џенифер Лопез

12.

Мемиња со Џенифер Лопез

13.

Мемиња со Џенифер Лопез

14.

Мемиња со Џенифер Лопез

15.

Мемиња со Џенифер Лопез

16.

Мемиња со Џенифер Лопез

17.

Мемиња со Џенифер Лопез

18.

Мемиња со Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5933 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“