Меланија Трамп засенува: Првата дама на САД мета на сите погледи на церемонија во чест на Брижит и Емануел Макрон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Меланија Трамп засенува: Првата дама на САД мета на сите погледи на церемонија во чест на Брижит и Емануел Макрон

Меланија Трамп засенува: Првата дама на САД мета на сите погледи на церемонија во чест на Брижит и Емануел Макрон

Меланија Трамп беше невозможно да остане незабележана на церемонијата во дворот на Белата куќа пред државната вечера во чест на Брижит и Емануел Макрон.

Првата дама на САД ги привлече сите погледи во женски бел костум од Мајкл Корс и фармерски обувки од Кристијан Лобутин, но највпечатлив елемент во нејзиниот стајлинг беше белиот шешир од Ерв Пјер.

Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон

65-годишната прва дама на Франција исто така носеше бела комбинација.

Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон Трамп и Макрон

Француската двојка ќе присуствува на првата државна вечера организирана од Меланија и Доналд.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9565 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.