Мекензи Фој, „ќерката на Бела и Едвард од Twilight“, порасна и блесна на бајковита премиера покрај Кира Најтли
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Мекензи Фој, „ќерката на Бела и Едвард од Twilight“, порасна и блесна на бајковита премиера покрај Кира Најтли

Мекензи Фој, „ќерката на Бела и Едвард од Twilight“, порасна и блесна на бајковита премиера покрај Кира Најтли

Мекензи Фој, младата актерка која ја глумеше ќерката на Бела и Едвард во вампирската сага „Twilight“, успешно продолжи да плива во филмските води.

The Nutcracker and the Four Realms

Талентираната ѕвезда следната недела ќе наполни 18 години, а моментално го промовира својот најнов филм „The Nutcracker and the Four Realms“. На британската премиера на новиот филм на Дизни, Фој се појави во принцески фустан покрај своите колешки Кира Најтли, Ели Бамбер и Мисти Коупленд.

The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms

Најтли носеше креација од нејзината омилена модна куќа Шанел.

The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms

Трејлер за „The Nutcracker and the Four Realms“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?