Меден месец на Малдиви: Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ споделија фотографии од романтичното патување
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Меден месец на Малдиви: Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ споделија фотографии од романтичното патување

Меден месец на Малдиви: Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ споделија фотографии од романтичното патување

Непосредно по свадбата во Истанбул, Фахрије Евџен и Бурак Озчивит заминаа на меден месец.

Турските актери, познати по улогите на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“, споделија фотографии од романтичното патување на Малдиви.

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?