Меган Фокс сподели семејни фотографии со трите синчиња од Дизниленд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Меган Фокс сподели семејни фотографии со трите синчиња од Дизниленд

Меган Фокс сподели семејни фотографии со трите синчиња од Дизниленд

Меган Фокс и Брајан Остин Грин предвреме го прославија Халовин (Ноќта на вештерките).

Славните актери се забавуваа со 7-годишниот Ноа, 5-годишниот Боди и 3-годишниот Џурни во Дизниленд.

Меган Фокс со семејството

Трите момчиња носеа различни костими.

Фотографиите од семејното дружење ги сподели Фокс и напиша: „Халовин во Дизниленд секогаш е најзабавен, но може ли да добијам ЕДНА семејна фотографија на која сите гледаат во камерата и имаат полунормално лице?“

Меган Фокс со семејството Меган Фокс со семејството

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18576 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?