Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по 10 години брачен живот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по 10 години брачен живот

Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по 10 години брачен живот

Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по речиси 10 години брачен живот.

Веста за нивната разделба ја потврди Брајан Остин. Тој изјавил дека почувствувал дека со Меган се оддалечуваат откако таа минатата година заминала да снима филм во друга држава.

По нејзиното враќање, тие разговарале за нивниот брак и одлучиле дека најдобро е да се разделат. „Имавме неверојатна врска и секогаш ќе ја сакам, а знам дека и таа ќе ме сака мене“ – вели Грин.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин

Меган и Брајн стапија во брак во 2010 година. Тие објавија дека се разделуваат во 2015 година, но неколку месеци подоцна беше откриено дека Фокс го носи нивното трето дете и дека тие се повторно заедно.

Холивудските актери имаат три синчиња: 3-годишниот Џурни, 6-годишниот Боди и 7-годишниот Ноа.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин

Веќе неколку недели се шпекулираше за нивната разделба, откако Меган беше фотографирана без својата бурма.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5978 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“