Меган Фокс за првпат на црвениот тепих со новиот дечко Машин Ган Кели
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Меган Фокс за првпат на црвениот тепих со новиот дечко Машин Ган Кели

Меган Фокс за првпат на црвениот тепих со новиот дечко Машин Ган Кели

Меган Фокс и Машин Ган Кели за првпат се појавија заедно како пар на „црвениот тепих“.

Популарната двојка присуствуваше на доделувањето на Американските музички награди во Лос Анџелес.

Меган Фокс и Машин Ган Кели

34-годишната актерка носеше зелена креација од Azzi and Osta додека белата облека на 30-годишниот рапер беше со потпис на Balmain.

Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели

Фокс пред помалку од една година се раздели од Брајан Остин Грин, со кого има три деца.

Неодамна таа изјави дека поврзаноста со Машин Ган Кели е од „митски размери“ и дека тоа е тип на врска која се случува еднаш во животот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10477 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.