Маја Андоновска во блескав син комбинезон на црвениот тепих на „Браќа Манаки“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Маја Андоновска во блескав син комбинезон на црвениот тепих на „Браќа Манаки“

Маја Андоновска во блескав син комбинезон на црвениот тепих на „Браќа Манаки“

Маја Андоновска Илијевски однесе гламур на првиот ден на 40-тото издание на „Браќа Манаки“.

Познатата актерка, која повеќе од една година ја има улогата на директорка на Центарот за култура во Битола, се појави во блескав син комбинезон од македонскиот дизајнер Андреј Папаз.

Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски

Сестрата на пејачот Димитар Андоновски на црвениот тепих зачекори со сопругот Ице Илијевски.

Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски

Маја сподели фотографии од својот стајлинг на социјалните мрежи.

Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски Маја Андоновска Илијевски

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5269 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“