Машин Ган Кели ја запроси Меган Фокс со специјален прстен, ја запечатија свршувачката со „пиење крв еден од друг“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Машин Ган Кели ја запроси Меган Фокс со специјален прстен, ја запечатија свршувачката со „пиење крв еден од друг“

Машин Ган Кели ја запроси Меган Фокс со специјален прстен, ја запечатија свршувачката со „пиење крв еден од друг“

Меган Фокс и Машин Ган Кели се верија. Популарниот пар, кој е во врска една и пол година, ќе ја круниса својата љубов со брак.

35-годишната актерка сподели видео од предлогот за брак од 31-годишниот музичар.

Во јули 2020 година седевме под ова банјан дрво.

Побаравме магија.

Бевме несвесни за болката со која ќе се соочиме заедно во овој толку краток, френетичен период.

Несвесни за работата и жртвите што врската ќе ги бара од нас, но опиени од љубовта. И од кармата.

Некако, година и пол подоцна, откако заедно поминавме низ пеколот и се смеевме многу повеќе отколку што некогаш можев да си замислам дека е можно, тој ме праша дали ќе се омажам за него.

И како и во секој живот пред овој, а и во секој живот што следи, реков да.

... и потоа пиевме крв еден од друг.

11.01.2022

Машин Ган сподели видео од блескавиот веренички прстен, заедно со порака.

„Да, во овој живот и во секој живот. Под истите гранки под кои се заљубивме, ја донесов повторно тука и ја побарав да ми стане жена. Знам дека традиција е еден прстен, но го дизајнирав со Стивен Вебстер да бидат два: смарагдниот (нејзиниот роден камен) и дијамант (мојот роден камен) сподени на две магнетски алки кои се привлекуваат како две половини од истата душа, формирајќи го нејасното срце кое е нашата љубов“ – напиша Кели.

Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели

Меган претходно беше во брак со Брајан Остин Грин. Нивниот развод беше финализиран во октомври минатата година. Тие заедно имаат три мали деца.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин Меган Фокс и Брајан Остин Грин

Кели, чие вистинско име е Колсон Бекер, има 12-годишна ќерка од преходна врска.

Машин Ган Кели со ќерката

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.