Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Марго Роби е бремена со првото дете, го разголи трудничкото стомаче на одмор во Италија

Марго Роби е бремена со првото дете, го разголи трудничкото стомаче на одмор во Италија

По мега успешната година во кариерата, Марго Роби има огромен повод за славење и на личен план. Странските медиуми објавија дека е бремена со првото дете, потпирајќи се на извори блиски до холивудската ѕвезда.

34-годишната актерка беше фотографирана на одмор во Италија, а нејзиниот ауфит го откри минимално пораснатото стомаче.

Роби беше фотографирана додека се качуваше во чамец на Езерото Комо заедно со нејзиниот сопруг Том Акерли.

Облечена во црна комбинација со кратка бела маичка, таа го покажа стомачето.

Марго Роби Марго Роби Марго Роби Марго Роби Марго Роби Марго Роби Марго Роби Марго Роби

Марго и Том се запознаа на снимањето на „Suite Française“, а во 2016 година стапија во брак. Тие се партнери и професионално, односно се двајца од четворицата основачи на LuckyChap Entertainment, под чија капа се продуцирани повеќе филмови меѓу кои „Barbie“ и „Birds of Prey“.

Марго Роби

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14381 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.