Мала тенисерка: Ана Курникова сподели слатка фотографија од 7-месечната ќеркичка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Мала тенисерка: Ана Курникова сподели слатка фотографија од 7-месечната ќеркичка

Мала тенисерка: Ана Курникова сподели слатка фотографија од 7-месечната ќеркичка

Ана Курникова и Енрике Иглесијас ѝ посакаа добредојде на овој свет на ќеркичката Мери на 30 јануари годинава. Но, парот ретко им дава можност на фановите да ѕирнат во нивниот приватен живот.

39-годишната поранешна тенисерка одлучи да сподели неодолива фотографија од 7-месечната ќерка. На неа, Мери носи фустанче, идеално за играње тенис.

„Вимблдон, доаѓам“ – напиша таа.

Мери Иглесијас

Курникова и Енрике ги споделија првите фотографии од девојчето кратко време по неговото раѓање.

Мери Иглесијас Мери Иглесијас Мери Иглесијас Мери Иглесијас

Тие имаат уште две деца, 2-годишните близначиња Луси и Николас.

Мери Иглесијас Мери Иглесијас Мери Иглесијас Мери Иглесијас

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8569 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.