Македонската убавица Симона Станковска стана мајка и ја сподели првата фотографија со бебенцето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Македонската убавица Симона Станковска стана мајка и ја сподели првата фотографија со бебенцето

Македонската убавица Симона Станковска стана мајка и ја сподели првата фотографија со бебенцето

Симона Станковска стана мајка. Македонската манекенка ја објави среќната вест на социјалните мрежи.

Поранешната Мис на Македонија откри дека роди момче и ја сподели првата фотографија со новороденчето.

Симона Станковска со синчето Симона Станковска со синчето

Симона се омажи во август годинава.

Симона Станковска со синчето Симона Станковска со синчето

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18504 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?