Луис Фонси со атрактивната сопруга на црвениот тепих на Латино Греми наградите
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Луис Фонси со атрактивната сопруга на црвениот тепих на Латино Греми наградите

Луис Фонси со атрактивната сопруга на црвениот тепих на Латино Греми наградите

Луис Фонси беше дел од гостите на јубилејното 20-то доделување на Латино Греми наградите. На црвениот тепих во Лас Вегас, 41-годишниот музичар зачекори заедно со сопругата Агеда Лопез.

Новата песна на Фонси „Vida“ беше номинирана во категоријата Песна на годината.

Луис Фонси и Агеда Лопез Луис Фонси и Агеда Лопез

Атрактивниот модел носеше проѕирна креација од Џулиен Мекдоналд.

Луис Фонси и Агеда Лопез Луис Фонси и Агеда Лопез Луис Фонси и Агеда Лопез Луис Фонси и Агеда Лопез Луис Фонси и Агеда Лопез

Фонси и Лопез се во брак од 2014 година и заедно имаат две деца, 7-годишната ќеркичка Микаела и 2-годишниот син Роко.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3869 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?