Лионел Меси со атрактивната сопруга и трите мали деца на егзотичен одмор на Карибите
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Лионел Меси со атрактивната сопруга и трите мали деца на егзотичен одмор на Карибите

Лионел Меси со атрактивната сопруга и трите мали деца на егзотичен одмор на Карибите

Лионел Меси се дистанцираше од професионалните обврски и издвои време за своето семејство.

32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со сопругата Антонела и трите мали синови – Тијаго, Матео и Чиро.

Погледнете ги прекрасните фотографии кои парот ги сподели од релаксираните и романтичните моменти за време на тропскиот одмор:

Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството Меси со семејството

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?