Лиам Хемсворт со новата девојка на плажа по разводот од Мајли Сајрус
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Лиам Хемсворт со новата девојка на плажа по разводот од Мајли Сајрус

Лиам Хемсворт со новата девојка на плажа по разводот од Мајли Сајрус

Лиам Хемсворт има нова љубов. 30-годишниот актер беше фотографиран на плажа во Австралија со девојката Габриела Брукс.

Холивудскиот заводник и 23-годишниот модел беа „уловени“ од папараците додека си разменуваа нежности.

Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс Лиам Хемсворт и Габриела Брукс

Лиам претходно беше осум месеци во брак со Мајли Сајрус. Тие објавија дека се разведуваат во август минатата година.

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?