Летно уживање: Тамара Тодевска по бикини со двете деца и сопругот на одмор во Струга
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Летно уживање: Тамара Тодевска по бикини со двете деца и сопругот на одмор во Струга

Летно уживање: Тамара Тодевска по бикини со двете деца и сопругот на одмор во Струга

Тамара Тодевска со семејството оваа година летува во Македонија.

34-годишната пејачка ужива во придружба на сопругот Александар и нивните две дечиња во Струга.

Музичката ѕвезда сподели фотографии со слатките Хана и Дарен.

Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство
Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство Тамара Тодевска семејство

Претходно, Тамара сподели и фотографија на која со семејството се разладуваа во базен.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5875 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.