Летно уживање во Турција: Тамара Тодевска со двете деца и сопругот на одмор во Кушадаси
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Летно уживање во Турција: Тамара Тодевска со двете деца и сопругот на одмор во Кушадаси

Летно уживање во Турција: Тамара Тодевска со двете деца и сопругот на одмор во Кушадаси

Тамара Тодевска моментално се опушта во Турција. Славната пејачка ужива во убавините на Кушадаси заедно со сопругот Александар и двете деца Хана и Дарен.

35-годишната музичка ѕвезда сподели моменти од летните авантури со семејството преку фотографии на Instagram.

Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8654 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.