Летни лудории: Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и децата на Тамара се разладуваат во базен во двор
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Летни лудории: Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и децата на Тамара се разладуваат во базен во двор

Летни лудории: Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и децата на Тамара се разладуваат во базен во двор

Катарина Ивановска и Тамара Тодевска уживаат во семејните дружби.

На социјалните мрежи, славните другарки споделија фотографии и видеа со кои покажаа како ги минуваат топлите летни денови.

На нив, Катарина и малата ќеркичка Кира се разладуваат во базен во двор заедно со двете деца на Тамара – Хана и Дарен.

Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска

На една од фотографиите е и сопругот на Тамара, Александар Димитровски – Мачка.

Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска

Ивановска сподели и фотографии со синчето покрај Мавровско езеро и додека вежба во фитнес сала.

Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска Семејствата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3435 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.