Летната авантура продолжува: Дејвид Бекам се забавува со ќеркичката Харпер и трите сина во Грција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Летната авантура продолжува: Дејвид Бекам се забавува со ќеркичката Харпер и трите сина во Грција

Летната авантура продолжува: Дејвид Бекам се забавува со ќеркичката Харпер и трите сина во Грција

Дејвид и неговите четири деца уживаат во летниот одмор во Грција.

45-годишниот поранешен фудбалер покажа колку силна врска има со 9-годишната ќеркичка Харпер додека се забавуваше и прегрнуваше со неа на плажа. Покрај нив во морето беа и неговите синови 21-годишниот Бруклин, 17-годишниот Ромео и 15-годишниот Круз.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Славниот спортист носеше костим за капење од Версаче од 470 долари.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8654 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.