Леона Луис: „I see you“ – видео
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Леона Луис: „I see you“ – видео

Леона Луис: „I see you“ – видео

Аватар

„I see you“ е прекрасна балада на Леона Луис, искористена во долгонајавуваниот филмски хит Аватар.

Режисерот на Аватар, Џејмс Камерон, верува дека оваа песна ќе биде голем хит, исто како незаборавната балада „My Heart Will Go On“ од филмот Титаник. „I see you“ е продуцирана од истиот тим кој стоел токму зад големиот хит од Титаник.

Овој сингл доби и номинација за Најдобра оригинална песна на претстојните награди Golden Globes.

Слушнете ја песната од прекрасниот саундтрак на Аватар – филмската авантура што треба да започне да се прикажува од 18 декември.

„I see you“ – видео

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3642 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.