Крушата под круша паѓа: Ќеркичката на Џенифер Лопез го покажува својот талент за пеење
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Крушата под круша паѓа: Ќеркичката на Џенифер Лопез го покажува својот талент за пеење

Крушата под круша паѓа: Ќеркичката на Џенифер Лопез го покажува својот талент за пеење

Крушата под круша паѓа.

Џенифер Лопез објави YouTube видео, во кое нејзината ќерка Ема ги покажува своите вокални способности, изведувајќи песна од Алиша Кис. 11-годишното девојче доби бројни комплименти за својот глас.

Целосното видео покажува како изгледа еден викенд од активниот живот на 49-годишната пејачка и актерка.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6036 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“