Крушата под круша паѓа: Рис Витерспун позираше со ќерка си и мајка си за „Вог“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Крушата под круша паѓа: Рис Витерспун позираше со ќерка си и мајка си за „Вог“

Крушата под круша паѓа: Рис Витерспун позираше со ќерка си и мајка си за „Вог“

„Вог“ ја покани Рис Витерспун да сними фотосесија за февруарското издание на списанието.

Модни куќи како Живанши, Марк Џејкобс, Александар МекКвин и Барбери позајмија свои креации за едиторијалот со русокосата филмска ѕвезда.

42-годишната актерка позираше и со мајка си Бети и ќерка си Ава, а фотографијата предизвика илјадници коментари за нивната физичка сличност.

Рис Витерспун за Вог Рис Витерспун за Вог Рис Витерспун за Вог Рис Витерспун за Вог Рис Витерспун за Вог

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?