Кристијано Роналдо со вереницата Џорџина на лансирањето на неговиот нов парфем
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристијано Роналдо со вереницата Џорџина на лансирањето на неговиот нов парфем

Кристијано Роналдо со вереницата Џорџина на лансирањето на неговиот нов парфем

Кристијано Роналдо лансираше нов парфем.

На промотивниот настан за „CR7 Play It Cool“ во Торино, 34-годишниот фудбалер ја доби поддршката од саканата Џорџина Родригез.

Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина

25-годишниот модел носеше долг припиен фустан од Bottega Veneta.

Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина Роналдо и Џорџина

Пред неколку дена, Џорџина објави слатко видео од четирите деца кои го бодреа Роналдо на неговиот натпревар со Литванија, кога тој даде четири гола.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20062 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?