Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез одмараат на јахта во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез одмараат на јахта во Италија

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез одмараат на јахта во Италија

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез уживаат во убавините на Италија. Славниот пар веќе неколку дена одмара на луксузна јахта во водите околу идиличното Портофино.

35-годишниот фудбалер и 26-годишниот модел се забавуваат со пријатели на папараци фотографиите од нивната летна авантура.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Иако немаат официјално објавено, Кристијано и Џорџина се верени, за што е доказ и прстенот кој блеска од нејзината рака на една од новите фотографии.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Славната двојка има четири деца.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4245 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.