Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез на вечера во Портофино
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез на вечера во Портофино

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез на вечера во Портофино

Кристијано Роналдо со најблиските се релаксира во Италија во паузите од спортските обврски.

35-годишниот фудбалер беше уловен од папараците додека со свршеницата Џорџина Родригез и група пријатели се упатуваше кон ресторан во Портофино.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Славниот Португалец и 26-годишниот модел непрекинато ја истражуваат италијанската ривиера со јахта заедно со четирите дечиња.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.