Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника

Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез пристигнаа заедно во Мадрид на отворањето на неговата клиника за трансплантација на коса „Insparya“.

За настанот, 34-годишниот фудбалер и 25-годишниот модел избраа бели кошули и фармерки. Џорџина, која ќе менаџира со клиниката, го надополни својот стајлинг со кожени чизми над колена од Кристијан Лобутин.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Клиниката, за која се вели дека ќе биде најголема во Шпанија, ќе врши трансплантација на коса, брада и веѓи.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?