Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника

Кристијано Роналдо и Џорџина во бели кошули и фармерки на отворањето на неговата клиника

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез пристигнаа заедно во Мадрид на отворањето на неговата клиника за трансплантација на коса „Insparya“.

За настанот, 34-годишниот фудбалер и 25-годишниот модел избраа бели кошули и фармерки. Џорџина, која ќе менаџира со клиниката, го надополни својот стајлинг со кожени чизми над колена од Кристијан Лобутин.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Клиниката, за која се вели дека ќе биде најголема во Шпанија, ќе врши трансплантација на коса, брада и веѓи.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5613 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.