Кристина Агилера како Мортиша покрај свршеникот и двете деца на премиерата на „Семејството Адамс“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кристина Агилера како Мортиша покрај свршеникот и двете деца на премиерата на „Семејството Адамс“

Кристина Агилера како Мортиша покрај свршеникот и двете деца на премиерата на „Семејството Адамс“

Кристина Агилера зачекори на виолетовиот тепих на премиерата на „Семејството Адамс“ облечена како Мортиша.

Кристина Агилера

38-годишната пејачка беше придружувана од свршеникот Метју Ратлер и двете деца – 11-годишниот Макс и 5-годишната Самер Рејн.

Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера Кристина Агилера

Агилера ја пее тематската песна „Haunted Heart“ за новиот филм за Адамсови, кој ќе започне да се прикажува во киносалите на 11 октомври.

Тематската песна „Haunted Heart“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?