Криси Тиген со ќеркичката Луна и Џон Леџенд на лансирањето на нејзината колекција очила за сонце
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Криси Тиген со ќеркичката Луна и Џон Леџенд на лансирањето на нејзината колекција очила за сонце

Криси Тиген со ќеркичката Луна и Џон Леџенд на лансирањето на нејзината колекција очила за сонце

Криси Тиген ја продлабочи својата соработка со австралискиот бренд Quay.

34-годишниот модел ја претстави својата нова колекција очила за сонце на промотивен настан кој се одржа во Лос Анџелес.

Криси беше придружувана од сопругот Џон Леџенд и слатката ќеркичка Луна. Славното семејство изгледаше модерно и среќно додека позираше пред фоторепортерите.

Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството Криси Тиген со семејството

Малата Луна позира со мајка си на две од рекламните фотографии.

Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна

Криси сними и видео за да им покаже на своите следбеници на Instagram како правилно се изговара името на брендот.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?