Криси Тиген со сопругот Џон Леџенд и слатките деца на промоција на својата колекција очила
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Криси Тиген со сопругот Џон Леџенд и слатките деца на промоција на својата колекција очила

Криси Тиген со сопругот Џон Леџенд и слатките деца на промоција на својата колекција очила

Криси Тиген дизајнираше своја колекција очила во соработка со австралискиот бренд Quay.

33-годишниот модел ги промовираше моделите од колекцијата Quay X Chrissy Teigen на настан во Вест Холивуд заедно со сопругот Џон Леџенд и двете деца Луна и Мајлс.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Видеа

Колекцијата вклучува 15 модели на очила, од очила за заштита од сонцето до очила со професионална заштита од сина светлина.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?