„Кралица на Мет Галата“: Ријана насмеана покрај Ејсап Роки во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Кралица на Мет Галата“: Ријана насмеана покрај Ејсап Роки во Њујорк

„Кралица на Мет Галата“: Ријана насмеана покрај Ејсап Роки во Њујорк

Можеби беа последните гости кои пристигнаа на Мет Галата, но Ријана и Ејсап Роки оставија силен впечаток кај присутните.

33-годишната пејачка, која честопати е нарекувана „Кралица на Мет Галата“, носеше волуменозен палто-фустан од Баленсијага. Ексцентричната креација е дело на дизајнерот Демна Гвасалија. Темниот стајлинг славната музичарка го надополни со дијамантски ланчиња, бразлетни и обетки од на 267 карати од Bulgari и дијамантски прстен од Телма Вест.

Пред да го покаже елегантното одело, 32-годишниот рапер позираше со колоритна наметка од ERL.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Ријана и Ејсап, кои се долгогодишни пријатели, ја започнаа врската минатата година.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2445 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.