Копија на мама: 15-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини позира во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Копија на мама: 15-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини позира во Италија

Копија на мама: 15-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини позира во Италија

Долче и Габана си најдоа нова миленичка. Креативното дизајнерско дуо со години ја имаа Моника Белучи како своја муза, а сега започнаа да соработуваат со нејзината ќерка Дева.

15-годишната девојка беше фотографирана додека снимаше фотосесија за италијанската модна куќа во езерото Комо.

На папараци фотографиите, Дева носи цветен костим за капење.

Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел

Дева повторно беше споредувана со својата славна мајка.

Дева Касел

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.