Копија на мама: 14-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини на плажа со татко си
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Копија на мама: 14-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини на плажа со татко си

Копија на мама: 14-годишната ќерка на Моника Белучи во бикини на плажа со татко си

Ќерката на Моника Белучи порасна и сè повеќе наликува на својата славна мајка.

14-годишната Дева беше „уловена“ од папараците на плажа, а фотографиите привлекоа огромно внимание, поради тоа што Белучи не го експонира својот семеен живот пред јавноста.

Дева Касел Дева Касел Дева Касел

Фотографиите се направени на плажа во Рио де Жанеиро, каде Дева се релаксираше со татко си Винсент Касел и неговата 21-годишна сопруга Тина Кунаки, со која очекува бебе.

Дева Касел Дева Касел Дева Касел

Многумина побрзаа да искоментираат за сличноста во изгледот помеѓу младата девојка и Белучи.

Дева Касел

Винсент и Тина се заедно од 2016 година, а се венчаа во август минатата година.

Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел

Винсент и Моника се разделија во 2013 година.

Винсент Касел и Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9685 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.