Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кијану Ривс со саканата Александра Грант во Германија по настапот во Загреб

Кијану Ривс со саканата Александра Грант во Германија по настапот во Загреб

Кијану Ривс овој период престојува во Европа.

59-годишниот актер посети трка од Мото ГП шампионатот во Германија, каде беше заедно со неговата партнерка Александра Грант.

Среќните партнери ја проследија трката и се возеа на мотор, а папараците го следеа секој нивни чекор. Ѕвездата од „John Wick“ и „Matrix“ носеше тексас јакна, додека Грант искрено се смешкаше облечена во сина блуза.

Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант Кијану Ривс и Александра Грант

Претходно, Кијану со својот бенд настапи низ неколку европски градови, меѓу кои и Загреб.

Фотографиите од неговиот престој во Хрватска се распространија насекаде.

Ривс настапи и во Србија.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14379 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.