Ким Кардашијан во бизарен аутфит прекриена целосно во црно на Мет Гала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ким Кардашијан во бизарен аутфит прекриена целосно во црно на Мет Гала

Ким Кардашијан во бизарен аутфит прекриена целосно во црно на Мет Гала

Ким Кардашијан неретко привлекува внимание со голотија, но покажа дека умее да сврти погледи и фотоапарати и кога е тотално прекриена од глава до пети.

Ѕвездата од „Keeping Up With the Kardashians“ на Мет Гала се појави во црн аутфит од Баленсијага и инстантно размрда многу усни. На свеченоста, таа присуствуваше заедно со дизајнерот Демна Гвасалија, кој исто така настапи „инкогнито“.

Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан

Непосредно пред хуманитарната гала, Ким пристигна во Њујорк во уште една комбинација која ѝ го покриваше секој сантиметар кожа.

Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан Ким Кардашијан

Ким ја започна оваа своја модна етапа на промоцијата на најновиот албум на Кание Вест, „Donda“.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.