Кетрин Зета-Џонс во креација со шлиц покрај Мајкл Даглас на црвениот тепих на Златен глобус
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кетрин Зета-Џонс во креација со шлиц покрај Мајкл Даглас на црвениот тепих на Златен глобус

Кетрин Зета-Џонс во креација со шлиц покрај Мајкл Даглас на црвениот тепих на Златен глобус

Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас беа меѓу холивудските ѕвезди кои присуствуваа на доделувањето на наградите Златен глобус.

На свеченоста, славните актери пристигнаа фатени за раце.

51-годишната ѕвезда изгледаше елегантно во црна креација со шлиц од Долче и Габана, додека позираше покрај сопругот со кого е во брак 20 години.

Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.