Кети Пери со фотографии и слатка порака му го честиташе 45-тиот роденден на саканиот Орландо Блум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кети Пери со фотографии и слатка порака му го честиташе 45-тиот роденден на саканиот Орландо Блум

Кети Пери со фотографии и слатка порака му го честиташе 45-тиот роденден на саканиот Орландо Блум

Кети Пери сподели фотографии и видеа за да му посака „Среќен роденден“ на нејзиниот вереник Орландо Блум.

37-годишната пејачка со слатка порака му го честиташе 45-тиот роденден на актерот, со кого ја има ќерката Дејзи Доув.

„Најсреќен 45-ти роденден на најдобриот, најдлабокиот, најсентименталниот, секси и силен маж кој го познавам. Ти благодарам што си константен компас и стабилна котва и што носиш радост во секоја просторија во која ќе влезеш. Ти си љубовта и светлината на мојот живот. Им благодарам на моите среќни ѕвезди за тебе и за нашата драга ДД (Дејзи Доув)“ – напиша таа.

Орландо Блум Орландо Блум Орландо Блум Орландо Блум Орландо Блум Орландо Блум Орландо Блум

Таа сподели и слатко видео на кое Орландо ѝ дава да јаде по породувањето.

Кети и Орландо започнаа да се состануваат во јануари 2016 година, а се свршија на 14 февруари 2019. Нивната ќерка се роди во август 2020 година.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.