Кети Пери и Орландо Блум раскинаа, актерот фотографиран како флертува со друга девојка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кети Пери и Орландо Блум раскинаа, актерот фотографиран како флертува со друга девојка

Кети Пери и Орландо Блум раскинаа, актерот фотографиран како флертува со друга девојка

Кети Пери и Орландо Блум ставија крај на љубовната романса. Откако преку соопштение за јавноста ја објавија разделбата, славниот актер беше фотографиран додека флертуваше со друга девојка.

Кети Пери и Орландо Блум

Блум беше „уловен“ со Ерин Мекејб на една од оскаровските забави.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

32-годишната пејачка и 40-годишниот актер ја започнаа својата врска на почетокот од минатата година, а првпат беа фотографирани заедно во февруари 2016 година.

Кети Пери и Орландо Блум Пери и Блум на забава по повод Златен глобус во јануари 2016 Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца

Блум претходно беше во брак со Миранда Кер. Пери исто така зад себе има еден брак. Таа се разведе од Расел Бренд во 2012 година.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.