Кети Пери и Орландо Блум очекуваат бебенце, таа во новиот спот го покажа трудничкото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кети Пери и Орландо Блум очекуваат бебенце, таа во новиот спот го покажа трудничкото стомаче

Кети Пери и Орландо Блум очекуваат бебенце, таа во новиот спот го покажа трудничкото стомаче

Кети Пери и Орландо Блум имаат прекрасна вест – ќе добијат бебенце.

Среќната вест беше откриена со објавувањето на новиот спот на славната пејачка. Во видеозаписот за „Never Worn White“ таа се појавува со пораснато трудничко стомаче.

Кети Пери Кети Пери

„Ох Боже, толку ми е мило што не треба да го собирам стомакот повеќе или да носам голема чанта“ – напиша Кети на Twitter по објавувањето на спотот.

Орландо има и 9-годишен син со поранешната сопруга Миранда Кер.

Пери и Блум започнаа да се состануваат кон почетокот на 2016 година, а се верија минатата година на Денот на вљубените.

Кети Пери Кети Пери

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.