Кети Пери и Орландо Блум облечени како Дедо Мраз и Баба Мразица посетија болни дечиња во болница
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кети Пери и Орландо Блум облечени како Дедо Мраз и Баба Мразица посетија болни дечиња во болница

Кети Пери и Орландо Блум облечени како Дедо Мраз и Баба Мразица посетија болни дечиња во болница

Кети Пери и Орландо Блум направија добро дело пред Божиќ. Холивудскиот пар посети болни дечиња за барем за момент да им го развесели нивниот престој во болница.

Во детската болница во Лос Анџелес, 32-годишната пејачка и 39-годишниот актер пристигнаа облечени како Дедо Мраз и Баба Мразица.

„Никогаш непослушни, секогаш љубезни. Децата во детската болница во Лос Анџеелс добија заслужена посета од Дедо Мраз и Баба Мразица... кои случајно личат на Кети Пери и Орландо Блум“ – напишаа од болницата на Facebook.

Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца Кети Пери и Орландо Блум посетија болни деца

Пери и Блум, кои се амбасадори на добрата волја на УНИЦЕФ, се во врска речиси една година.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.