Кети Пери и Орландо Блум заљубен пар на холивудската премиера на „Carnival Row“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кети Пери и Орландо Блум заљубен пар на холивудската премиера на „Carnival Row“

Кети Пери и Орландо Блум заљубен пар на холивудската премиера на „Carnival Row“

Кети Пери и Орландо Блум зачекорија заедно на премиерата на серијата „Carnival Row“ во Лос Анџелес.

34-годишната пејачка и 42-годишниот актер си разменуваа бакнежи на црниот тепих, додека беа фотографирани од бројните фоторепортери.

Музичката ѕвезда носеше розова креација од Том Форд.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Пери и Блум се верија на Денот на вљубените оваа година. Тие започнаа да се состануваат на почетокот на 2016 година, но беа разделени неколку месеци во 2017 пред повторно да ја обноват врската.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1145 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.